იდეა დეველოპმენტმა და ბენე კომფორტმა თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმეს
იდეა დეველოპმენტმა და ბენე კომფორტმა თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმეს „იდეა პანორამა I“-ის პროექტის ფარგლებში.
„იდეა პანორამა I“ მრავალფუნქციური პროექტია, რომელიც აერთიანებს საცხოვრებელ, პრემიუმ კლასის საოფისე და კომერციულ სივრცეებს. პროექტი გამოირჩევა თანამედროვე არქიტექტურული გადაწყვეტებითა და დახვეწილი ექსტერიერით, რაც მას ქალაქის ურბანულ ლანდშაფტში განსაკუთრებულ ადგილს ანიჭებს.
პროექტის ინფრასტრუქტურა მოიცავს 3-დონიან ავტოსადგომს, ლობს კონსიერჟის სერვისით, მოსასვენებელ და რეკრეაციულ ზონებს, პადელის მოედანსა და საბავშვო სივრცეებს. „იდეა პანორამა I“-ის თითოეულ ბინას გააჩნია მრავალფუნქციური ტერასა, რომელიდანაც პანორამულ ხედი იშლება.
ბენე კომფორტი იდეა დეველოპმენტთან თანამშრომლობის ფარგლებში უზრუნველყოფს პროექტის ადმინისტრაციულ, საოპერაციო და ტექნიკურ მართვას. ასევე, კომპანიის პასუხისმგებლობაში შედის საერთო სარგებლობის სივრცეების დასუფთავება და მოვლა-პატრონობა, ასევე კომუნალური ხარჯების ეფექტური ორგანიზება.
აღნიშნული თანამშრომლობა მიზნად ისახავს მაცხოვრებლებისთვის მაღალი სტანდარტის სერვისისა და კომფორტული გარემოს შექმნას.

Idea Development and Bene Comfort have signed a cooperation agreement.
Idea Development and Bene Comfort have signed a cooperation agreement as part of the Idea Panorama I project.
Idea Panorama I is a multifunctional development that combines residential units, premium-class office spaces, and commercial areas. The project stands out with its modern architectural solutions and refined exterior, giving it a distinctive place within the city’s urban landscape.
The project’s infrastructure includes a three-level parking facility, a lobby with concierge service, relaxation and recreational areas, a padel court, and children’s spaces. Each apartment in Idea Panorama I features a multifunctional terrace offering panoramic views.
As part of its partnership with Idea Development, Bene Comfort will provide administrative, operational, and technical management of the project. The company will also be responsible for the cleaning and maintenance of common areas, as well as the efficient organization of utility services.
This partnership aims to provide residents with high-standard services and a comfortable living environment.