„ქრონომეტრისა“ და „ბენე კომფორტის“ თანამშრომლობა: ბიზნესკლასის მულტიფუნქციური პროექტი ლისზე
შეხვედრა ლისის პროექტის ფარგლებში შედგა, რომელსაც კომპანია ქრონომეტრი  2024 წლიდან ახორციელებს თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებითა და მშენებლობის მაღალი სტანდარტების დაცვით.
ბენე კომფორტისა და ქრონომეტრის თანამშრომლობა მრავალპროფილური და კომპლექსურია,რაც თავის თავში აერთიანებს მოვლაპატრონობის სრულ სერვისს.
მშენებლობის მრავალწლიანი გამოცდილებითა და ახლებური ხედვით, ქრონომეტრი დეველოპერულ ბაზარზე პირველი ბიზნესკლასის მულტიფუნქციური პროექტით შემოვიდა, სწორედ აღნიშნული პროექტის ფარგლებში გავაფორმეთ თანამშრომლობის ხელშეკრულება კომპანია ბენე კომფორტთან, რომელიც წლების მანძილზე ინარჩუნებს მომსახურების უმაღლეს სტანდარტს საერთო სარგებლობის სივრცეების მართვის მიმართულებით.
ვინაიდან ჩვენი მისიაახელი შევუწყოთ ადამიანებსა და ბიზნესებს, რომ თანამედროვე ცხოვრების დინამიკას უფრო მარტივად აჰყვნენ, ვფიქრობთ ბენე კომფორტთან თანამშრომლობით და კომპანიასთან საერთო ღირებულებების გაზიარებით შევძლებთ სრულყოფილებაში მოვიყვანოთ ჩვენი ხედვები.”დავით გულორდავა ქრონომეტრი ლისის დირექტორი.
თანაშრომლობის ფარგლებში ბენე კომფორტი ქრონომეტრის საერთო საერგებლობის სივრცეებში უზრუნველყოფს:  მენეჯერის, კონსიერჟის, დალაგების, ლიფტების, მებაღის,უნივერსალური ტექნიკოსის, სახანძრო სისტემის მომსახურებას. ასევე, იზრუნებს ავტოსადგომის დასუფთავებაზე, კომუნალურ გადასახადებსა და ელექტროგენერატორზე.

Chronometer and Bene Comfort Collaboration: A Business-Class Multifunctional Project in Lisi
The meeting took place within the framework of the Lisi project, which Chronometer has been developing since 2024 using modern technologies and maintaining high construction standards.
The collaboration between Bene Comfort and Chronometer is multifaceted and comprehensive, encompassing a full range of property maintenance and management services.
“With years of construction experience and an innovative vision, Chronometer entered the development market with its first business-class multifunctional project. It is within the framework of this project that we signed a cooperation agreement with Bene Comfort, a company that has maintained the highest standards in managing common areas over the years.”
"As our mission is to help people and businesses adapt more easily to the dynamics of modern life, we believe that through our partnership with Bene Comfort and by sharing common values, we will be able to fully realize our vision.” - Davit Gulordava, Director of Chronometer Lisi
As part of the partnership, Bene Comfort will provide services in Chronometer’s common areas, including a manager, concierge, cleaning staff, elevator maintenance, gardening, a general technician, and fire safety system maintenance. The company will also be responsible for parking area cleaning, utility management, and the maintenance of the power generator.